Son Haberler

ZF Services Türk Malzeme Yönetimi Departman Müdürü Öner Yılmaz oldu

Kurulan Malzeme Yönetimi Departmanı Müdürlüğü’ne, 1 Ekim tarihi itibariyle şirketin operasyonlarını çok yakından bilen, 20 yıla yakın zamandır ZF’de çalışan Öner Yılmaz atandı.

Krizi yeniden yapılanma için fırsata çevirdik

Yeni görevinde Öner Yılmaz’ı tebrik eden ZF Aftermarket Türkiye Genel Müdürü Selim Aydınlıoğlu, “2020 yılında küresel boyutta yaşadığımız daralmadan hızlı bir toparlanma ile çıkıyoruz. Krizi yeniden yapılanmamız için önemli bir fırsata çevirdik. Satış kadromuzdaki yapılanmadan sonraşimdi de malzeme yönetimi gibi kritik bir işi satış operasyonlarından ayrıştırarak yeni bir departman haline getiriyoruz. Bu pozisyona atanan Sayın Öner Yılmaz’ın çalışmalarıyla, daha yüksek müşteri memnuniyeti elde edeceğimize eminiz. Türkiye aftermarket stratejimizi istikrarlı şekilde sürdürüp, önümüzdeki yıllarda birçok yeni ürün ve hizmet ile ZF’nin Türkiye otomotiv pazarındaki öncü konumunu pekiştireceğiz” dedi.

Öner Yılmaz

Kariyerine 2001 yılında ZF’de başlayan Öner Yılmaz, sektördeki 20 yıla yakındeneyimiyle ZF ailesinin en eski ve tecrübeli üyelerinden birisi olarak malzeme ve tedarik zinciri yönetiminin başına geçiyor. Yıldız Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olan Öner Yılmaz, evli ve bir çocuk babası.

Have your say