Son Haberler

Kâmil Koç ve Kale Seyahat güçlerini birleştiriyor

Türkiye’nin en çok yolcu taşıyan en köklü karayolu firması Kamil Koç, Türkiye’nin heryerinde ulaşım ağını genişletiyor. Kamil Koç bu büyümenin önemli bir adımı olarak Trakya Bölgesi’nin lider firmalarından Kale Seyahatile gücünü birleştirme kararı aldı. “Kale Hat” bu iş birliğinden doğdu. Bu güç birliğinin ardından Tekirdağ, Çorlu, Vize, Saray, Kapaklı ve Çerkezköy’den İstanbul ve Anadolu’nun birçok iline karşılıklı seferler gerçekleşecek. İlerleyen haftalarda bölge halkının talepleri doğrultusunda yeni sefer noktaları da hizmete girecek.

Kale Seyahat ile yeni bir heyecan getireceğiz

Kâmil Koç firması Genel Müdürü Kadir Boysan,“1975’ten bu yana Trakya’nın en büyük şehirlerini Türkiye’nin önemli noktalarına bağlayan köklü firma Kale Seyahat ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz. “Kale Hat” ile Trakya’ya hizmet vermeye başlayacağımız için heyecanlıyız. Kale Seyahat’in bölgedeki tecrübesi, değerli müşteri kitlesi ve Türkiye çapındaki deneyimi ile Kamil Koç’un dinamik yapısını bir araya getirerek şehirlerarası ulaşıma yeni bir heyecan getireceğiz. 94 yıllık köklü geçmişimiz ve tecrübemizle Trakya’da olmaktan,Trakyalı yol arkadaşlarımıza kaliteli ve konforlu hizmet vermekten gurur duyacağız.Amacımız,Kale Seyahat’in45 yıldır bölge insanına sunduğu hizmeti, çıtayı daha da yükselterek devam ettirmek” dedi.

Türkiye’nin en köklü firması ile markamızı bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz

Kale Seyahat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Çelebi ise yeniiş birliği ile ilgili şöyle konuştu: “Kale Seyahatin 1975’ten beri dalgalanan bayrağını, devraldığımız yerden daha güzel yerlere getirmek ve Trakya bölgesinin ihtiyacı olan kaliteli hizmeti sunmak için; Türkiye’nin en köklü firması Kamil Koç ile markamızı bir araya getirmenin gururunu yaşıyoruz. Çıktığımız bu yeni yol tüm misafirlerimize ve ekibimize hayırlı olsun. Hedefimiz tüm Trakya’yı Türkiye’nin her bölgesine kaliteli, güvenli ve sağlıklı bir şekilde bağlamak. Kale Seyahat’in Kamil Koç ile bir araya gelmesi sonrası bol çeşitli ve kaliteli ikramları kısa ve uzun hatlarımızda sunmaya devam edeceğiz. Gerek kaliteli araçlarımız ve gerekse profesyonel hostlarımızla seyahatlerinizde kendiniz güvenli hissedebileceğiniz yeni bir dönemin başlamasının mutluluğunu tüm misafirlerimizin de yaşamasını en içten dileklerimizle bekliyoruz.” Kamil Koç- Kale Seyahat iş birliği ile Tekirdağ ve ilçeleri Çorlu, Saray, Kapaklı ve Çerkezköy ve Vize’den, İstanbul ve Anadolu’nun birçok iline karşılıklı seferler yapılacak. Böylece Trakya, Türkiye’nin birçok iline bağlanacak.

Son Teknolojiyle donatılmış araçlar, “host ve ikramlar”

Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden karşılıklı olarak yapılacak olan seferlerde yolcular;Kâmil Koç ve Kale Seyahat araçlarındaki multimedya hizmetler (internet, tv, film, oyun vb.) ile birçok teknolojik özelliklerden de yararlanıyor. Filosundaki araçlarının sayısını ve hizmetini artırmaya devam eden, yolcularını en rahat ve en konforlu şekilde taşımayı kendisine ilke edinen Kâmil Koç,tüm seferlerinde muavin hizmetiyle çeşitli ikramlarıyla, tekli ve ikili koltuklarda konforlu seyahat sunuyor.

“Sağlık” ve “hijyen” en önemli öncelik

“Kale Hat”ta da Kamil Koç’un bütün diğer destinasyonlarında olduğu gibi öncelik yine yolcuların sağlığı olacak. Sağlık Bakanlığı’nın kararları ve yönlendirmelerini harfiyen uygulayan Kamil Koç, temassız vücut ısısı ölçümü, HES kodu uygulamasıyla güvenli seyahat ve otobüslerin düzenli olarak dezenfektasyonuyla “önce sağlık” diyor. Ayrıca ikramlar“tek kullanımlık ve kapalı ambalaj ve kutularda” muhafaza edilip servis ediliyor.

Kamil Koç, yolcularına “Kale Hat”la yeni bir seyahat deneyimi kazandırmaktan dolayı heyecan duyuyor, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Have your say