Son Haberler

IVECO’nun İzmir bayisi Meyeks ikinci plazasını Bornova’da açtı

Salgın nedeniyle basına ve müşterilerine yönelik bir açılış töreni olmadan faaliyetlerine başlayan Meyeks, IVECO’dan aldığı yetkiyle markanın tüm ürün yelpazesine yeni araç ve yedek parça satışının yanında tüm modellere servis hizmeti sunuyor. 1984’te farklı markalar için kurulan ve 2020 Şubat ayından beri IVECO yetkili satış ve satış sonrası noktası olarak hizmet veren Meyeks, yaptığı yatırımla ikinci tesisini de hizmete sundu.

Yeni tesis 2 bin metrekaresi kapalı olmak üzere 4 bin 800 metrekarelik bir alana sahip. Mevcut tesiste aynı anda 10 adet araca hizmet verilebilirken yeni tesiste aynı anda 12 adet araca hizmet verilebiliyor. İzmir’in merkezinde tüm otoyolların kesiştiği noktada, merkez otogarı şehre bağlayan yol üzerine kurulu tesis, şehrin neresinde olursa olsun her müşterisi için ideal bir konumda.

IVECO pazar payını büyütüyor, hizmet noktası da büyüyor

Meyeks Genel Müdürü Orhan Genel, “IVECO, Türkiye’de hızlı büyüyen bir marka ve pazar payı son 10 yılda ikiye katlandı. 3,5 ton ve üzeri kamyonet ve kamyon segmentinde yüzde 8’pazar payı ile üçüncü marka. IVECO bayisi olmaktan gurur duyuyoruz. 26 yıllık tecrübeye sahip Meyeks olarak, daima müşterilerimize yakın olarak marka için en iyi hizmeti vermeyi, müşteri memnunuyetini daha da artırmayı hedefliyoruz dolayısı ile uzun vadeli bir bakış açısı ile salgına rağmen yatırımımızı sürdürdük ve 24 kişilik uzman kadromuzun bulunduğu 2. Plazamızı hizmete sunduk” dedi.

Yeni tesis IVECO ailesine hayırlı olsun

IVECO Türkiye Bayi Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yıldırım Tanılkan, yaptığı açıklamada Meyeks ailesine IVECO’ya olan güvenleri ve bu modern tesise yaptıkları yatırımlar için teşekkür etti. Tanılkan, yeni tesisin tüm IVECO ailesine hayırlı olmasını diledi.

Have your say