İleritrans – EW VECTOR

EW VECTOR

Neden Eurowag Vector?

Eurowag VECTOR kartı mı istiyorsunuz?

Eurowag ile işletmelerini büyüten 15 000'den fazla müşteriden biri olun

Avrupa'nın en hızlı büyüyen entegre mobilite çözümleri sağlayıcısıyız.

Önemli bilgiler

EW kartını, Avrupa genelinde 15 000'den fazla akaryakıt istasyonundan oluşan kullanım ağımızda kullanabilirsiniz. EW kartını TIR (Transports Internationaux Routiers) yıkamaları ve park yeri ödemesi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Evet, kamyon sürücülerine nakit para vermekten çok daha güvenlidir. Kartları yetkisiz kullanımdan koruyan gelişmiş bir sistem mevcuttur. Yakıt ikmali için limit belirleyebilir, ödemeleri çevrimiçi olarak yetkilendirebilir veya engelleyebilir, şüpheli işlemleri belirleyebilirsiniz. Tüm bunlar size maksimum seviyede güvenlik sağlar.

Firma olarak, iş geliştirme ve inovasyon bakımından pazarda lider şirketlerden biriyiz. Müşterilerimiz, müşteri yaklaşımımızı ve kendilerine yönelik bireysel çözümler ararken gösterdiğimiz esnekliği takdir ediyor. Bizimle çalışmak, yeni nesil karayolu taşımacılığına ve ücretli geçiş hizmetine hazır olmanızı sağlar.

EW, büyük ve orta ölçekli taşıma şirketleri için entegre bir ödeme çözümü olarak tasarlanmıştır. Modern bir ödeme çözümü olup, kamyon sürücülerine nakit para verme külfetinden kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda, EW kartı ile yapılan tüm işlemler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olursunuz.

Kredi limiti, müşterinin operasyonlarını sorunsuz şekilde gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğu tutara göre belirlenir, ancak her müşteri bireysel olarak bir analiz ve puanlama sürecinden geçer. Nihai kredi limiti bireye özel olup, müşterinin finansal durumuna, operasyonel ihtiyaçlara ve mevcut teminatlara bağlıdır.

Kesinlikle. EW kartı, yakıt ve ücretli geçiş hizmeti pazarındaki güçlü konumumuzdan faydalanmanızı sağlar. Kendi başınıza elde edebileceğinizden çok daha avantajlı akaryakıt fiyatları sunabiliyoruz. Ayrıca, Avrupa genelindeki ücretli geçiş operatörleriyle doğrudan iş ortaklığı yapıyor, bu sayede çok sayıda Avrupa ülkesinde geçerli olan tüm geçiş ücreti indirim programlarına erişim olanağı sunuyoruz.

Bu tür durumlarda, lütfen mümkün olan en kısa sürede Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Böylelikle, kartınızı derhal bloke edip sizin için en iyi alternatifi bulmaya çalışabiliriz.

Kredi değerlendirmesi, yakın zamandaki sonuçların ve gelişmelerin finansal analizinin yanı sıra işletme analizinden ve mevcut veritabanlarının doğrulanmasından oluşur.

Başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında sizinle iletişime geçeriz.

EW kartı, normal yakıt kartı gibi çalışır. Yakıt ödemelerini EW kartı ile yaparsınız ve fatura döneminiz sona erdiğinde, dönem boyunca gerçekleşen tüm işlemler için bir fatura alırsınız.

Toplamda 20 Avrupa ülkesi için ücretli geçiş hizmeti sunuyoruz. Bu ülkelerin güncel listesini Ücretli Geçiş bölümünde bulabilirsiniz.