İleritrans – EW ONE

Eurowag One

Büyük ve orta ölçekli taşıma şirketleri için özel olarak tasarlanmış faturalı, nakitsiz ödeme çözümü.

Eurowag One kartı mı istiyorsunuz?

Eurowag ile işletmelerini büyüten 15 000'den fazla müşteriden biri olun

Avrupa'nın en hızlı büyüyen entegre mobilite çözümleri sağlayıcısıyız.

Önemli bilgiler

EW One kartını, Avrupa genelinde 15 000'den fazla akaryakıt istasyonundan oluşan kullanım ağımızda kullanabilirsiniz. EW One kartını TIR (Transports Internationaux Routiers) yıkamaları ve park yeri ödemesi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Evet. EW One kartı, sürücülerinizin nakit para yerine kullanabileceği güvenli bir alternatiftir. Kartı yetkisiz kullanımdan koruyan gelişmiş bir sistem mevcuttur. Ayrıca yakıt ikmali için limit belirleyebilir, ödemeleri çevrimiçi olarak yetkilendirebilir veya engelleyebilir, şüpheli işlemleri belirleyebilirsiniz. Bu özellikler, EW One kartının maksimum düzeyde güvenlik sağlamasına olanak tanır.

Eurowag kartları, size yalnızca Eurowag müşterilerine özel rekabetçi yakıt fiyatları ve geniş kullanım ağımıza erişim gibi birçok avantajlar sunar. Kartımızın şu anda sahip olduğunuz kartla karşılaştırması için bizimle iletişime geçin.

Büyük ve orta ölçekli taşıma şirketleri için entegre ve modern bir ödeme çözümü olan EW One, sürücülerinize nakit sağlama ihtiyacını ortadan kaldırır. EW One, kartla yapılan tüm işlemlere genel bir bakış sunarak şeffaflığı ve sorumluluk takibini artırır.

Kredi limiti, işletmenizin analizine göre her müşteri için ayrı ayrı belirlenir. Kredi limitini belirleyen faktörler arasında operasyonel ihtiyaçlarınız, mevcut teminatlarınız ve işletmenizin finansal durumu yer alır.

Kesinlikle. EW One, yakıt ve geçiş ücreti hizmetleri pazarlarındaki güçlü konumumuzdan faydalanmanızı sağlar. İş ortağı ağımız sayesinde size mümkün olan yerlerde rekabetçi yakıt fiyatları ve geçiş ücreti indirimleri sunabiliriz.

Kartınızı kaybederseniz, lütfen mümkün olan en kısa sürede Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Böylelikle, kartınızı derhal bloke edip sizin için en iyi ödeme alternatifini bulmaya çalışabiliriz.

Şirketinizin kredi limiti, şirketinizin finansal bilgileri incelendikten sonra belirlenir. En güncel iş sonuçlarına ve gelişmelere bakıldıktan sonra bilgileri doğrulamak için mevcut veritabanları kontrol edilir.

Çok kolay: İletişim formunu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

EW One kartı normal bir yakıt kartı gibi çalışır. Yakıtınızın ödemesini kartla yapın, harika fiyatlardan yararlanın. Fatura döneminiz sona erdiğinde, o dönemde gerçekleşen tüm işlemler için bir fatura alırsınız.

24 ülkede yapacağınız geçiş ücreti ödemelerinde size yardımcı olabiliriz. Tüm detayları web sitemizin Ücretli Geçiş bölümünde bulabilirsiniz.