İleritrans – EW EASY

EW EASY

Yakıt ve geçiş ücreti ödemeleri için kullandıkça ödeme yapmanızı sağlayan çözüm

Eurowag Easy kartı mı istiyorsunuz?

Eurowag ile işletmelerini büyüten 15 000'den fazla müşteriden biri olun

Avrupa'nın en hızlı büyüyen entegre mobilite çözümleri sağlayıcısıyız.

Önemli bilgiler

EW Easy kartını, Avrupa genelinde 15 000'den fazla akaryakıt istasyonundan oluşan kullanım ağımızda kullanabilirsiniz. EW Easy kartını TIR (Transports Internationaux Routiers) yıkamaları ve park yeri ödemesi yapmak için de kullanabilirsiniz.

Evet, kamyon sürücülerine nakit para vermekten çok daha güvenlidir. Kartları yetkisiz kullanımdan koruyan gelişmiş bir sistem mevcuttur. Yakıt ikmali için limit belirleyebilir, ödemeleri çevrimiçi olarak yetkilendirebilir veya engelleyebilir, şüpheli işlemleri belirleyebilirsiniz. Tüm bunlar size maksimum seviyede güvenlik sağlar.

Firma olarak, iş geliştirme ve inovasyon bakımından pazarda lider şirketlerden biriyiz. Müşterilerimiz, müşteri yaklaşımımızı ve kendilerine yönelik bireysel çözümler ararken gösterdiğimiz esnekliği takdir ediyor. Bizimle çalışmak, yeni nesil karayolu taşımacılığına ve ücretli geçiş hizmetine hazır olmanızı sağlar.

EW Easy kartı, küçük şirketler ve bünyesinde nakliye filoları ile kişisel araçlar bulunan şirketler için entegre bir ödeme çözümü olarak tasarlanmıştır. Modern bir ödeme çözümü olup, kamyon sürücülerine nakit para verme külfetinden kurtulmanızı sağlar. Aynı zamanda, EW Easy kartı ile yapılan tüm işlemler hakkında kapsamlı bilgi sahibi olursunuz.

Kesinlikle. EW Easy kartı, yakıt ve ücretli geçiş hizmeti pazarındaki güçlü konumumuzdan faydalanmanızı sağlar. Kendi başınıza elde edebileceğinizden çok daha avantajlı akaryakıt fiyatları sunabiliyoruz. Ayrıca, Avrupa genelindeki ücretli geçiş operatörleriyle doğrudan iş ortaklığı yapıyor, bu sayede çok sayıda Avrupa ülkesinde geçerli olan tüm geçiş ücreti indirim programlarına erişim olanağı sunuyoruz.

Bu tür durumlarda, lütfen mümkün olan en kısa sürede Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin. Böylelikle, kartınızı derhal bloke edip sizin için en iyi alternatifi bulmaya çalışabiliriz.

EASY kart, satın alınan ürüne göre belirlenen kredi limiti olan ön ödemeli bir karttır. Akaryakıt satın alımlarında kredi limiti ne kadar peşin ödediğinize bağlıdır: Ön ödemeli yaptığınız kadar harcayabilirsiniz. Geçiş ücreti ödemeleri için hesabımıza para yatırmanız gerekmektedir. Depozito miktarı, belirli bir geçiş ücreti sistemindeki ortalama tüketim ve araç tipine bağlıdır.

Başvuru formu doldurmanız yeterli olacaktır. Sonrasında sizinle iletişime geçeriz.

EW Easy kartı, normal yakıt kartı gibi çalışır. Yakıt ödemelerini EW Easy kartı ile yaparsınız ve fatura döneminiz sona erdiğinde, dönem boyunca gerçekleşen tüm işlemler için bir fatura alırsınız.

Toplamda 20 Avrupa ülkesi için ücretli geçiş hizmeti sunuyoruz. Bu ülkelerin güncel listesini Ücretli Geçiş bölümünde bulabilirsiniz.